Platform Özellikleri

Canlı ve İnteraktif Dersler

MEB müfredatı esas alınarak hazırlanan canlı dersler haftalık olarak planlanıyor. Ders öncesinde bir mesajla haberdar edilen öğrenci bu sayede canlı derslere istikrarlı bir şekilde katılabiliyor.

Kazanımlarınızı Ölçümleyin

Yapılan canlı dersler sonrasında öğrencinin konuyu kavrayıp kavramadığı ile ilgili Kazanım Ölçme Testleri yapılmaktadır. Bu sayede öğrencinin dersle ilgili kazanımları ölçülebiliyor.

Videolarla Sınırsız Tekrar Yapın

Canlı derslerden sonra tüm videolar montajlanarak tekrardan sisteme yükleniyor. Bu sayede öğrenci o dersi yeniden sınırsız defa izleyebiliyor.

Çözemediğiniz Soru Kalmasın

Çözülemeyen tüm sorular bir havuzda toplanıyor. Bu sayede aslında bir soru bankası oluşturuluyor. Bu sayede yıl boyunca öğrencinin çözemediği tek bir soru bile kalmıyor.

Kişiye Özel Ödev

Kazanım Ölçme Testi sonucu yapılan değerlendirmede öğrencinin eksiklikleri tespit ediliyor. Bu sayede öğrencilere eksikliklerine göre özel ödevlendirme yapılıyor.

Deneme Sınavları

Türkiye genelinde birçok deneme sınavı yapılıyor. Bu sınavların sonuç karneleri ve karşılaştırmalı raporları hem öğrenciyle hem de veliyle paylaşılıyor. Bu sayede hem aileler hem de öğrenci eksikliklerini görüyor. Yeni soru teknikleri ile bol tekrar yapmış oluyor.

Rehberlik Uygulamaları Motivasyonunuzu Arttırıyor

Öğrencilerin çalışma süreci yakından takip ediliyor. Bu sayede sınav sonuçları analizleri yapılarak binlerce öğrenci arasında bir rekabet ortamı oluşturulur. Tüm yapılan bu değerlendirmeler ve rehberlik uygulamalarıyla öğrencinin motivasyonuna önemli bir katkı sağlanır.